KISTA, Kina, 1900-tal.

KISTA, Kina, 1900-tal.
3069998. KISTA, Kina, 1900-tal.

Bredd 93 cm, djup 45 cm, höjd 50 cm.

Bruksskick, mindre skav och märken. Några figurer med skador, nån bit ligger i kistan. Lås med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 584