SKEDAR, 4 stycken, silver.

SKEDAR, 4 stycken, silver.
3069919. SKEDAR, 4 stycken, silver.

Emaljsköld med tre kronor krönt av kunglig krona. Länd ca 11 cm. Total vikt ca 54g. Etui medföljer.
Proveniens; Aron Oskarsson, Finspång.

Bruksslitage.

Tema

Aron Oskarsson del II

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Tema

Aron Oskarsson del II

Antal besök: 367