VÄGGDEKORATIONER, 3 delar, mässing, svalor och bladverk, 1900-tal.

306985. VÄGGDEKORATIONER, 3 delar, mässing, svalor och bladverk, 1900-tal.

Bladverk, höjd 37,5 cm
Svalor, höjd 23 respektive 33 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladverk, höjd 37,5 cm

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 4 020