TIDSKRIFTSSTÄLL, rotting, 1900-tal.

3069535. TIDSKRIFTSSTÄLL, rotting, 1900-tal.

Bredd 43 cm, höjd 46 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 43 cm, höjd 46 cm.

Slitage.

Antal besök: 282