VAS, keramik, Rolf Palm, Mölle, signerad.

306912. VAS, keramik, Rolf Palm, Mölle, signerad.

Höjd ca 17 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 17 cm.

Slitage.

Antal besök: 952