LAMPOR, 2 st, 1930/40-tal.

LAMPOR, 2 st, 1930/40-tal.
306896. LAMPOR, 2 st, 1930/40-tal.

Höjder 52 resp. 53cm.

Åldersslitage. Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjder 52 resp. 53cm.

Antal besök: 855