KOPPARKANNOR. 9 st, bi,a Skultuna och Exo Finland 1800-tal.

306892. KOPPARKANNOR. 9 st, bi,a Skultuna och Exo Finland 1800-tal.

höjd från 16 cm - 28 cm.
2 st Skultuna samt 1 st Exo(Finland)
.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd från 16 cm - 28 cm.
.

bruksslitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 1 328