LAMPBORD i mahognyfanér, ett par, 1900-talets senare hälft.

306860. LAMPBORD i mahognyfanér, ett par, 1900-talets senare hälft.

Svarvade ben och en nedre låda
Höjd 54 cm
Diameter 45 x 45 cm.

Bruksslitage. Jack
Torrt fanér
Kraftig repa på lådans övre del.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 54 cm
Diameter 45 x 45 cm.

Bruksslitage. Jack
Torrt fanér

Antal besök: 924