MÖBLER, 3 delar.

306858. MÖBLER, 3 delar.

Klaffbord med låda.
Golvlampa.
Taklampa.

Slitage, märken, nagg. Golvlampan vinglig.

Gör en kostnadsfri värdering!
306858. MÖBLER, 3 delar.

Klaffbord med låda.
Golvlampa.
Taklampa.

Antal besök: 600