SALONGSBORD, empirstil, med mässingsbeslag, 1900-tal.

306845. SALONGSBORD, empirstil, med mässingsbeslag, 1900-tal.

Diameter 74, höjd 69,5 cm.

Bruksslitage, repor, märken samt visst träbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 74, höjd 69,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 984