SIDOBORD, glas/krom IKEA.

SIDOBORD, glas/krom IKEA.
3068437. SIDOBORD, glas/krom IKEA.

Höjd 70 cm
Diameter 40 cm.

Bruksslitage, märken, repor.
Ytrost nedtill vid fot, se foton.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 70 cm
Diameter 40 cm.

Bruksslitage, märken, repor.

Antal besök: 1 299