CIGARRSNOPPARE med silvermontage, 1900-talets första hälft.

306839. CIGARRSNOPPARE med silvermontage, 1900-talets första hälft.

Bete samt delvis silver, längd ca 14 cm.

Graverad med namn och datum. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 640