HUSVAGN, Polar, modell 300, årsmodell 1979.

3068264. HUSVAGN, Polar, modell 300, årsmodell 1979.

Reg nr: FTR 428
Obesiktigad.
Tjänstevikt: 580 kg
Gasoltub följer.
Längd: 435 cm

Visning: Digital

Uppställningsplats/hämtning: Jönköpingsvägen 28, 566 31, Habo

Utlämningsdag: Torsdag 12 oktober kl 13.00 - 17.00, OBS! endast den dagen

För offert gällande transport av fordon kontakta: transport@auctionet.com

Köparprovision:

Fordon: 12,5 % + 80 SEK

Övrigt: 25 % + 80 SEK

Framstam utbytt.
Inredning i originalutförande.
Skador och slitage förekommer.

Tema

Rune Karlssons samling

Gör en kostnadsfri värdering!

Reg nr: FTR 428
Obesiktigad.
Tjänstevikt: 580 kg
Gasoltub följer.
Längd: 435 cm

Visning: Digital

Köparprovision:

Fordon: 12,5 % + 80 SEK

Övrigt: 25 % + 80 SEK

Framstam utbytt.

Tema

Rune Karlssons samling

Antal besök: 10 912