Reg nr: FTR 428
Obesiktigad.
Tjänstevikt: 580 kg
Gasoltub följer.
Längd: 435 cm
Visning: Digital
Uppställningsplats/hämtning: Jönköpingsvägen 28, 566 31, Habo
Utlämningsdag: Torsdag 12 oktober kl 13.00 - 17.00, OBS! endast den dagen
För offert gällande transport av fordon kontakta: transport@auctionet.com
Köparprovision:
Fordon: 12,5 % + 80 SEK
Övrigt: 25 % + 80 SEK
Framstam utbytt.
Inredning i originalutförande.
Skador och slitage förekommer.
Reg nr: FTR 428
Obesiktigad.
Tjänstevikt: 580 kg
Gasoltub följer.
Längd: 435 cm
Visning: Digital
Köparprovision:
Fordon: 12,5 % + 80 SEK
Övrigt: 25 % + 80 SEK
Framstam utbytt.