SERVERINGSBESTICK, 2 delar, nysilver, A G Dufva, tidigt 1900-tal.

306823. SERVERINGSBESTICK, 2 delar, nysilver, A G Dufva, tidigt 1900-tal.

Serveringsbestick för fisk, längd 28 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 660