VAS, med glasinsats, vitmetall, 1900-tal.

306815. VAS, med glasinsats, vitmetall, 1900-tal.

Vas med hänklar, höjd 43 cm.

Svärtad, repor, glasinsats med små avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas med hänklar, höjd 43 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 011