MATBORD, furu, 1960/70-tal, runt.

3067988. MATBORD, furu, 1960/70-tal, runt.

Höjd: 75 cm, diameter: ca 130 cm.

Bruksslitage, repor och märken, fläckar förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 300