VINSTÄLL, plast, orange, 1970-tal.

306795. VINSTÄLL, plast, orange, 1970-tal.

Längd 59,5 cm.
Bredd 29,5 cm.
Höjd 36 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 59,5 cm.
Bredd 29,5 cm.
Höjd 36 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 624