BYRÅ, vitmålad, 1900-talets första hälft.

306775. BYRÅ, vitmålad, 1900-talets första hälft.

Längd 100, bredd 47, höjd 82 cm.

Bruksslitage, färgbortfall. Ommålad.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 961