SKRIVBORD samt STOL, nyrenässans, 1800-tal.

306759. SKRIVBORD samt STOL, nyrenässans, 1800-tal.

3-delat . Rikligt ornamenterat.Originalbeslag.
Nyckel medföljer.
Längd 135cm.
Bredd 71.
Höjd 79.

Ålders samt bruksslitage. En dörr med torrspricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel medföljer.
Längd 135cm.
Bredd 71.
Höjd 79.

Antal besök: 1 195