Auktionshuset Kolonn
Möbler
Soffor & Sittgrupper
SOFFA, skinn, chesterfield modell, 1900-talets andra hälft.
306729. SOFFA, skinn, chesterfield modell, 1900-talets andra hälft.
Längd 166 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 166 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
900