BÖCKER, 13 delar, T livii patavini historiarum, Joannis Freinshem II, 1700-tal.

306686. BÖCKER, 13 delar, T livii patavini historiarum, Joannis Freinshem II, 1700-tal.

Bandets höjd 20 cm.

Slitage, skador på band. Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bandets höjd 20 cm.

Antal besök: 714