BILFILT, Volvo, 1950/60-tal.

BILFILT, Volvo, 1950/60-tal.
3066843. BILFILT, Volvo, 1950/60-tal.

I turkost, vitt & svart.
Ca 150x180 cm.

Slitage. Något hål. Fläckar förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

I turkost, vitt & svart.
Ca 150x180 cm.

Antal besök: 1 080