BYRÅ, gustaviansk, sent 1700-tal.

3066826. BYRÅ, gustaviansk, sent 1700-tal.

Fanerad med alrot. Mässingsbeslag.
Längd ca. 109, bredd 51, höjd 83 cm.

Sprickor, maskstunget, skavda ben, renoverad och kompletterad.

Nyckel/nycklar finns.

Tema

Auctionets samlade höstkvalitetsauktion 2023

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Tema

Antal besök: 1 700