HEIMRAD PREM. "DIE SEKRETARIN".

3066814. HEIMRAD PREM. "DIE SEKRETARIN".

Blandteknik på duk, signerad och daterad 66, a tergo betitlad, 55x75 cm.

Heimrad Prem (1934–1978)

Tema

Crafoord Curated

Gör en kostnadsfri värdering!

Heimrad Prem (1934–1978)

Tema

Crafoord Curated

Antal besök: 1 387