SNURRFÅTÖLJER, 2 st, Johanson Design, 2000-tal.

306670. SNURRFÅTÖLJER, 2 st, Johanson Design, 2000-tal.

Gröngul klädsel i galon.

Slitage. Klädsel med skador och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gröngul klädsel i galon.

Antal besök: 878