PLÅTBOCK, för 150 cm, 1900-tal.

3066059. PLÅTBOCK, för 150 cm, 1900-tal.

Längd: 220 cm
Bredd: 70 cm
Höjd: 145 cm
Max bredd 150 cm.

Visning: Digital

Uppställningsplats/hämtning: Jönköpingsvägen 28, 566 31, Habo

Utlämningsdag: Torsdag 12 oktober kl 13.00 - 17.00, OBS! endast den dagen

För offert gällande transport av fordon kontakta: transport@auctionet.com

Köparprovision:

Fordon: 12,5 % + 80 SEK

Övrigt: 25 % + 80 SEK

Åldersrelaterat slitage.
Hög vikt.

Tema

Rune Karlssons samling

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd: 220 cm
Bredd: 70 cm
Höjd: 145 cm
Max bredd 150 cm.

Visning: Digital

Köparprovision:

Fordon: 12,5 % + 80 SEK

Övrigt: 25 % + 80 SEK

Åldersrelaterat slitage.
Hög vikt.

Tema

Rune Karlssons samling

Antal besök: 1 902