Dyrlund, hylla i teak.

Dyrlund, hylla i teak.
3065805. Dyrlund, hylla i teak.

Dansk design Teakträ, delvis fanerat 4 lådor, 2 hyllor Inskriven med etikett. HxBxD: ca. 163 x 54 x 40 cm.

tecken på slitage. Stress sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 328