PALL, björk, utan sits, 1900-tal.

306574. PALL, björk, utan sits, 1900-tal.

L 82 cm.
B 37 cm.
H 65 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

L 82 cm.
B 37 cm.
H 65 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 482