STOLAR samt PELARBORD, 2 + 2, 1800-1900-tal.

306572. STOLAR samt PELARBORD, 2 + 2, 1800-1900-tal.

Bordens höjd 55 - 70 cm.
Sitthöjd ca 44 cm.

Slitage, skador, märken, blekta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bordens höjd 55 - 70 cm.
Sitthöjd ca 44 cm.

Antal besök: 541