SPEGELLAMPETTER, ett par, tenn, 1900-talets första hälft.

306552. SPEGELLAMPETTER, ett par, tenn, 1900-talets första hälft.

Höjd 38 cm.

Repor, enstaka prickar i spegelglaset.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 38 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 426