LISA SOLLANDER-BLOMQVIST. Olja på duk, motiv av skogsglänta, signerad.

306538. LISA SOLLANDER-BLOMQVIST. Olja på duk, motiv av skogsglänta, signerad.

Bildyta 48 x 59 cm.

Fläckar förekommer på vänster hörn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 48 x 59 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 607