BRIO samt IKEA träjärnväg, 112 delar.

3065192. BRIO samt IKEA träjärnväg, 112 delar.

Blandat Brio och Ikea.
23 st böjar
6 st växlar
23 st raka
32 hus,bil,tåg,träd
17 st delar till bro
9 st övriga tillbehör
1 st övergång.

repor, märken, skador, en bro limmad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blandat Brio och Ikea.
23 st böjar
6 st växlar
23 st raka
32 hus,bil,tåg,träd
17 st delar till bro
9 st övriga tillbehör
1 st övergång.

Antal besök: 583