10 förrättstallrikar, diameter 21 cm.
6 djupa tallrikar, diameter 20 cm.
1 assiett, diameter 19 cm.
3 mattallrikar, diameter 24 cm.
2 skålar, höjd 5,5-10 cm.
5 kaffekoppar, höjd 7 cm.
1 uppläggningsfat, längd 30 cm.
1 Karott, höjd 18 cm.
Enstaka nagg. Bruksslitage.
1 assiett, diameter 19 cm.
2 skålar, höjd 5,5-10 cm.
5 kaffekoppar, höjd 7 cm.
1 Karott, höjd 18 cm.
Enstaka nagg. Bruksslitage.