GOLVLAMPA i mässing och onyx, 1900-tal.

306411. GOLVLAMPA i mässing och onyx, 1900-tal.

Mässingsstomme med onyx mot fotplattan
Lejontassar
Höjd inklusive ljushållare 123 cm
Skärm medföljer.

Bruksskick
El ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lejontassar
Skärm medföljer.

Bruksskick
El ej funktionstestad.

Antal besök: 762