VITRINSKÅP, Karl Andersson & söner, Huskvarna, 1990-tal.

306410. VITRINSKÅP, Karl Andersson & söner, Huskvarna, 1990-tal.

Rödmålad med mässingshandtag samt tre hyllplan i glas. Belysning finnes.
Längd:40, Bredd: 35, Höjd: 202 cm.

Smärre bruksslitage. Belysning ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 540