HJALMAR STRÅÅT. Olja på pannå, Interiör, signerad Strååt.

306280. HJALMAR STRÅÅT. Olja på pannå, Interiör, signerad Strååt.

50 x 34 cm.

Hjalmar Strååt (1885–1971)

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 34 cm.

Hjalmar Strååt (1885–1971)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 952