MODELLBILAR, bland annat Tekno, Dinky, Corgi cirka 30 stycken.

306270. MODELLBILAR, bland annat Tekno, Dinky, Corgi cirka 30 stycken.

Längd 4 - 20 cm.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 4 - 20 cm.

Skador och slitage.

Antal besök: 785