GOLVUR, mahogny, Tempus Fugit, 1900-talets andra hälft.

306245. GOLVUR, mahogny, Tempus Fugit, 1900-talets andra hälft.

Höjd 195 cm.
3 lod och pendel.

Lätt bruksslitage
En kedja ej i sitt fäste.
Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 195 cm.
3 lod och pendel.

Lätt bruksslitage
En kedja ej i sitt fäste.
Ej genomgången.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 823