MARY-RITA PADILLA. ARMRING I SILVER MANSCHETT.

3062433. MARY-RITA PADILLA. ARMRING I SILVER MANSCHETT.

6,4 cm brett, ett vintage mexikanskt silverarmband, stämplat 'TAXCO' ett siamesiskt silverarmband, och en brosch i sten, 5,5 cm lång, med originalask inskriven 'Emil Weitz, Glocau', 135 g brutto (4).

Repor på ytan, bucklor och dingar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rushbrooks Auctioneers
Antal besök: 308