RUNE PERSON. Olja på uppfodrad duk, signerad.

30623. RUNE PERSON. Olja på uppfodrad duk, signerad.

Figurer vid bord. 21x47 cm.

Uppfodrad på papppannå.

Rune Person (1914–1990)

Gör en kostnadsfri värdering!

Figurer vid bord. 21x47 cm.

Uppfodrad på papppannå.

Rune Person (1914–1990)

Antal besök: 776