STOLAR, 4st, 1800/1900-tal.

STOLAR, 4st, 1800/1900-tal.
306191. STOLAR, 4st, 1800/1900-tal.

2+2 stolar.
Rygghöjder mellan 108-114cm.

Ålders samt bruksslitage. Några stolar med limmade ovanstycken.

Gör en kostnadsfri värdering!

2+2 stolar.
Rygghöjder mellan 108-114cm.

Antal besök: 708