LISA LARSON. Figurin, stengods, "Malin", Gustavsberg, 1900-talets andra hälft.

306133. LISA LARSON. Figurin, stengods, "Malin", Gustavsberg, 1900-talets andra hälft.

Höjd 18,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Lisa Larson (1931–2024)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Lisa Larson (1931–2024)

Antal besök: 622