TAKLAMPA, 1900-talets mitt, höjd 50 cm.

306120. TAKLAMPA, 1900-talets mitt, höjd 50 cm.

Höjd 50 cm.
Diameter ca 45 cm.
3 st ljusarmar med glaskupor.
Elektrifierad.

Ej funktionstestad.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 50 cm.
Diameter ca 45 cm.
3 st ljusarmar med glaskupor.
Elektrifierad.

Ej funktionstestad.
Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 643