KÖKSSOFFA, furu, 1900-talets första hälft.

3060748. KÖKSSOFFA, furu, 1900-talets första hälft.

Rygghöjd 93 cm, sitthöjd 54 cm, längd 183 cm, djup 60 cm.

Bruksslitage, märken, repor, dyna med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 648