FAT i keramik, "Vinga", Ingrid Atterberg, Upsala Ekeby, 1955 - 1957.

306029. FAT i keramik, "Vinga", Ingrid Atterberg, Upsala Ekeby, 1955 - 1957.

Stämplad UE Sweden 2217 samt signerad Abg
Diameter 35 cm.

Bruksskick
Glasyrdropp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 35 cm.

Bruksskick
Glasyrdropp.

Antal besök: 4 409