MODELLBILAR SPOT-ON och Tri-ang delvis i originalkartong.

306018. MODELLBILAR SPOT-ON och Tri-ang delvis i originalkartong.

Längd 9 - 11 cm.

Slitage och smärre skador. Urverk Tri-ang fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 9 - 11 cm.

Antal besök: 959