PETER WEISS. Landskap, olja på duk, monogramsignerad W samt daterad 2/5.

305989. PETER WEISS. Landskap, olja på duk, monogramsignerad W samt daterad 2/5.

25 x 31 cm.

Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

25 x 31 cm.

Färgbortfall.

Antal besök: 1 440