REVÄSKOR, 2 st, bl.a. Rimowa, 1900-tal.

3059873. REVÄSKOR, 2 st, bl.a. Rimowa, 1900-tal.

Den större (Rimowa) i aluminum. Båda två på hjul.
Längd ca 37-71 cm.

Bruksslitage. Repor, bucklor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 37-71 cm.

Antal besök: 414