LARS NORRMAN. Flicka vid havet, färglitografi, signerad samt numrerad 266/360.

305972. LARS NORRMAN. Flicka vid havet, färglitografi, signerad samt numrerad 266/360.

49 x 65 cm.

Gulnad, bruksslitage.

Lars Norrman (1915–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

49 x 65 cm.

Gulnad, bruksslitage.

Lars Norrman (1915–1979)

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 933