Sidobord/soffbord, valnöt.

Sidobord/soffbord, valnöt.
3059710. Sidobord/soffbord, valnöt.

Sidobord/soffbord, valnöt. Sidobord med fyra koniska, utsvängda ben i glaserat valnötsträ och en organiskt formad, fanerad bordsskiva, H.54cm, L.87cm, W.69cm.

Åldersanpassade tecken på användning och gnidning, mindre repor i vissa fall, bordsskiva med restaureringsytor i faner.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 616